Amerikanen fietsen niet – Gijs van Middelkoop

Gijs van Middelkoop en zijn vriendin fietsen van Miami naar San Francisco. Coast to coast, een afstand van 8500 kilometer. Ze willen Amerika leren kennen. Natuurlijk kennen ze het land van tv, maar is dat het echte Amerika? Niet alles verloopt even soepel. Maar dankzij en ondanks de Amerikanen lijkt hun missie toch te gaan slagen. En dan is het tijd om vragen te beantwoorden: wat klopte er van alle waarschuwingen die ze vooraf kregen? Zijn Amerikanen inderdaad materialistisch, preuts en hard? Klopt het dat Amerika geen fietsland is? Vijftien verhalen vormen het boek Amerikanen fietsen niet... Ze geven een spannend, origineel en vaak hilarisch inkijkje in het Amerika van nu. En voor wie deze tocht zelf wil ondernemen bevat het boek veel nuttige informatie over de soms wat bijzondere omstandigheden onderweg.
Pagina's: 191
Uitgever: Elmar B.V.
Verschijningsdatum: 04/2015
ISBN:
No results found.
Recensie boekbespreking van Amerikanen fietsen niet
Op dit moment wordt dit boek gelezen door een van onze recensenten. Na lezing volgt hier een recensie annex boekbespreking.

Recensent, Wielertochten.nl

De uitgebreide samenvatting vanAmerikanen fietsen niet
De uitgebreide samenvatting

Onlangs uitgekomen wielerboeken…

Veldrijden – Jacques Sys

Veldrijden – Jacques Sys

Veldrijden van Jacques Sys schetst de geschiedenis en ontwikkeling van veldrijden door middel van portretten van de 100 beste veldrijders ooit, van Roger Rondeaux tot Mathieu van der Poel. Het boek biedt een overzicht van meer dan 120 jaar cyclocross, van modderige akkers tot snelle, technische circuits. Ondanks de modernisering blijft veldrijden een volkse en meeslepende sport die zijn authentieke karakter behoudt.
Remco Evenepoel Ongeremd – Frank van de Winkel

Remco Evenepoel Ongeremd – Frank van de Winkel

"Ongeremd" is de biografie van de Belgische wielrenner Remco Evenepoel, geschreven door Frank van de Winkel. Het boek belicht de bliksemcarrière van deze jongeman die van een beloftevol voetbalcarrière overschakelde naar wielrennen en al snel wereldkampioen en winnaar van grote rondes werd. Het geeft inzicht in zijn sportieve triomfen, persoonlijke uitdagingen, en de immense druk van de wielerwereld.
Mathieu van der Poel, het fenomeen verklaard – Mark de Bruijn

Mathieu van der Poel, het fenomeen verklaard – Mark de Bruijn

De vernieuwde editie van Mark de Bruijns bestseller belicht hoe Mathieu van der Poel, ook wel bekend als ‘MvdP’, uitgroeide tot een fenomeen in de wielersport.