De koers is een vrouw – Angélique Dupré Eva de Poorter

Steeds meer vrouwen zijn aangestoken door het koersvirus. In 2017 keken zo'n 411.971 vrouwen naar de Ronde van Vlaanderen en ook het vrouwenwielrennen wint dankzij wielrensters als Jolien D'hoore en Marianne Vos aan prestige.In De koers is een vrouw vertellen Eva De Poorter en Angélique Dupré talloze verhalen vanuit de buik van het peloton, wat hen zo fascineert aan het wielrennen, wat het verschil is tussen een voorjaarsklassieker en een Tourrit en hoe je het pelotonjargon ontcijfert. En je vindt er ook nog eens de ideale Ronde van Vlaanderen- en Tour de France-cocktail, voor wie het graag extra gezellig wil maken op de bank met Michel Wuyts en José De Cauwer.Silvie Bonne werpt vanachter haar camera een vrouwelijke blik op de koers. Het enthousiasme van deze vrouwelijke ploegmaten zal iedereen opzadelen met het fietsvirus.
Pagina's: 224
Uitgever: Lannoo
Verschijningsdatum: 09/2017
ISBN:
No results found.
Recensie boekbespreking van De koers is een vrouw

Recensent, Wielertochten.nl

De uitgebreide samenvatting vanDe koers is een vrouw
De uitgebreide samenvatting

Onlangs uitgekomen wielerboeken…

Straffe touren – Geert de Vriese

Straffe touren – Geert de Vriese

Wielerauteur Geert De Vriese (Bahamontes) vertelt in Straffe Touren in zijn meeslepende stijl het verhaal van meer dan een eeuw Belgische triomfen in de Ronde van Frankrijk.
Incroyable! – Thomas Olsthoorn

Incroyable! – Thomas Olsthoorn

Incroyable! van Thomas Olsthoorn vertelt over bijzondere ritwinnaars in de jongste jaren van de Tour de France. Met hoofdrolspelers als Marianne Vos, Fabio Jakobsen en Mathieu van der Poel.
Verhalen uit de volgwagen – Lidewey van Noord

Verhalen uit de volgwagen – Lidewey van Noord

Een uniek perspectief op de koers, van de hand van een van Nederlands beste wielerschrijvers.
Het Plan – Nandoe Broers

Het Plan – Nandoe Broers

Hoe Team Jumbo-Visma de beste wielerploeg ter wereld werd. Nando Broers was erbij en legt het in dit boek vast.