Tom Dumoulin, Historische race naar het roze – Robin van der Kloor
Het is nog wachten op de eerste Nederlandse successen in de Tour de France. Daarom even nagenieten van de overwinning van Tom Dumoulin met dit boekje.Samenvatting:
Tom Dumoulin greep de Giro d'Italia van 2017 aan om een historische prestatie neer te zetten. Na 37 jaar heeft Nederland weer een winnaar van een grote ronde. In dit boek een uitgebreide terugblik op drie weken koers door Italië, met verslagen van de 21 etappes zoals die in De Limburger werden gepubliceerd. Aangevuld met rijk fotomateriaal dat een prachtig beeld geeft van de weg die de 26-jarige Maastrichtse renner aflegde naar het succes dat Nederland in extase bracht. Softcover, 144 pagina's.
Pagina's: 144
Uitgever: de Limburger
Verschijningsdatum: 06/2017
ISBN:
Recensie boekbespreking van Dumoulin, historische race naar het roze
Op dit moment wordt dit boek gelezen door een van onze recensenten. Na lezing volgt hier een recensie annex boekbespreking.
De uitgebreide samenvatting vanDumoulin, historische race naar het roze
De uitgebreide samenvatting
Onlangs uitgekomen wielerboeken…
Veldrijden – Jacques Sys
Veldrijden van Jacques Sys schetst de geschiedenis en ontwikkeling van veldrijden door middel van portretten van de 100 beste veldrijders ooit, van Roger Rondeaux tot Mathieu van der Poel. Het boek biedt een overzicht van meer dan 120 jaar cyclocross, van modderige akkers tot snelle, technische circuits. Ondanks de modernisering blijft veldrijden een volkse en meeslepende sport die zijn authentieke karakter behoudt.
Kopwerk en hoofdbrekens – Jos van Bemmel
Remco Evenepoel Ongeremd – Frank van de Winkel
"Ongeremd" is de biografie van de Belgische wielrenner Remco Evenepoel, geschreven door Frank van de Winkel. Het boek belicht de bliksemcarrière van deze jongeman die van een beloftevol voetbalcarrière overschakelde naar wielrennen en al snel wereldkampioen en winnaar van grote rondes werd. Het geeft inzicht in zijn sportieve triomfen, persoonlijke uitdagingen, en de immense druk van de wielerwereld.
Mathieu van der Poel, het fenomeen verklaard – Mark de Bruijn
De vernieuwde editie van Mark de Bruijns bestseller belicht hoe Mathieu van der Poel, ook wel bekend als ‘MvdP’, uitgroeide tot een fenomeen in de wielersport.