Het was even zoeken om in Nederland een wielerjaaroverzicht 2016 te vinden aangezien je de Belgische jaaroverzichten van Sporza.be wegens auteursrecht niet in Nederland kunt bekijken. Frani Pictures maakte een leuk overzicht met ook nog eens spannende muziek eronder.

Uitslagen

Date Event Nat. Class Winner
28-1-2016 Trofeo Campos-Santanyi-Ses Salines ESP 1.1 GREIPEL (GER)
29-1-2016 Trofeo Pollença-Port de Andratx ESP 1.1 BRAMBILLA (ITA)
30-1-2016 Trofeo Serra de Tramuntana ESP 1.1 CANCELLARA (SUI)
31-1-2016 Cadel Evans Great Ocean Road Race AUS 1.HC KENNAUGH (GBR)
31-1-2016 Grand Prix Cycliste la Marseillaise FRA 1.1 DEVENYNS (BEL)
31-1-2016 Trofeo Palma ESP 1.1 GREIPEL (GER)
7-2-2016 G.P. Costa degli Etruschi ITA 1.1 BOLE (SLO)
13-2-2016 Vuelta Ciclista a la Región de Murcia “Costa Calida” ESP 1.1 GILBERT (BEL)
14-2-2016 Clasica de Almeria ESP 1.1 HOWARD (AUS)
14-2-2016 Trofeo Laigueglia ITA 1.HC FEDI (ITA)
27-2-2016 Omloop Het Nieuwsblad Elite BEL 1.HC VAN AVERMAET (BEL)
27-2-2016 Classic Sud Ardèche – Souvenir Francis Delpech FRA 1.1 VAKOC (CZE)
28-2-2016 Royal Bernard Drome Classic FRA 1.1 VAKOC (CZE)
28-2-2016 Kuurne-Brussel-Kuurne BEL 1.HC STUYVEN (BEL)
28-2-2016 Gran Premio Città di Lugano SUI 1.HC COLBRELLI (ITA)
1-4-2016 Route Adélie de Vitré FRA 1.1 COQUARD (FRA)
2-4-2016 Volta Limburg Classic NED 1.1 GERFS (NED)
2-4-2016 Gran Premio Miguel Indurain ESP 1.1 IZAGUIRRE INSAUSTI (ESP)
3-4-2016 Vuelta Ciclista a La Rioja ESP 1.1 MATTHEWS (AUS)
3-4-2016 Paris-Camembert FRA 1.1 GAUTIER (FRA)
3-4-2016 Ronde van Vlaanderen – Tour des Flandres BEL UWT SAGAN (SVK)
6-4-2016 Scheldeprijs BEL 1.HC KITTEL (GER)
10-4-2016 Klasika Primavera de Amorebieta ESP 1.1 VISCONTI (ITA)
10-4-2016 Paris-Roubaix FRA UWT HAYMAN (AUS)
13-4-2016 De Brabantse Pijl – La Flèche Brabançonne BEL 1.HC VAKOC (CZE)
14-4-2016 GP de Denain – Porte du Hainaut / Valenciennes Métropole FRA 1.HC MCLAY (GBR)
16-4-2016 Tour du Finistère FRA 1.1 PLANCKAERT (BEL)
17-4-2016 Giro dell’Appennino ITA 1.1 FIRSANOV (RUS)
17-4-2016 Tro-Bro Léon FRA 1.1 MORTENSEN (DEN)
17-4-2016 Amstel Gold Race NED UWT GASPAROTTO (ITA)
20-4-2016 La Flèche Wallonne BEL UWT VALVERDE BELMONTE (ESP)
24-4-2016 La Roue Tourangelle Région Centre Val de Loire – Trophée Harmonie Mutuelle FRA 1.1 DUMOULIN (FRA)
24-4-2016 Liège – Bastogne – Liège BEL UWT POELS (NED)
4-6-2016 Heistse Pijl – Heist op den Berg BEL 1.1 GROENEWEGEN (NED)
5-6-2016 Philadelphia International Cycling Classic USA 1.1 PRADES REVERTE (ESP)
9-6-2016 GP du canton d’Argovie SUI 1.HC NIZZOLO (ITA)
12-6-2016 Rund um Köln GER 1.1 GROENEWEGEN (NED)
12-6-2016 Ronde van Limburg BEL 1.1 DE HAES (BEL)
22-6-2016 Halle Ingooigem BEL 1.1 DE BONDT (BEL)
17-7-2016 Trofeo Matteotti ITA 1.1 ALBANESE (ITA)
20-7-2016 Grand Prix Cerami BEL 1.1 WALLAYS (BEL)
25-7-2016 Prueba Villafranca-Ordiziako Klasika ESP 1.1 YATES (GBR)
30-7-2016 Clasica Ciclista San Sebastian ESP UWT MOLLEMA (NED)
31-7-2016 RideLondon Classic GBR 1.HC BOONEN (BEL)
31-7-2016 Circuito de Getxo “Memorial Ricardo Otxoa” ESP 1.1 ULISSI (ITA)
31-7-2016 La Poly Normande FRA 1.1 PLANCKAERT (BEL)
31-7-2016 Rad am Ring GER 1.1 VOSS (GER)
5-8-2016 Dwars door het Hageland – Aarschot BEL 1.1 TERPSTRA (NED)
19-8-2016 Arnhem-Veenendaal Classic NED 1.1 GROENEWEGEN (NED)
21-8-2016 Cyclassics Hamburg GER UWT EWAN (AUS)
21-8-2016 Grote Prijs Jef Scherens – Rondom Leuven BEL 1.1 CLAEYS (BEL)
23-8-2016 GP Stad Zottegem BEL 1.1 MERLIER (BEL)
24-8-2016 Druivenkoers – Overijse BEL 1.1 BAUGNIES (BEL)
28-8-2016 Bretagne Classic – Ouest-France FRA UWT NAESEN (BEL)
28-8-2016 Schaal Sels BEL 1.1 VAN AERT (BEL)
3-9-2016 Parijs-Brusssel – Paris-Bruxelles BEL 1.HC BOONEN (BEL)
4-9-2016 GP de Fourmies / La Voix du Nord FRA 1.HC KITTEL (GER)
9-9-2016 Grand Prix Cycliste de Québec CAN UWT SAGAN (SVK)
11-9-2016 Grand Prix Cycliste de Montréal CAN UWT VAN AVERMAET (BEL)
11-9-2016 Tour du Doubs – Conseil Général FRA 1.1 DUMOULIN (FRA)
14-9-2016 97° Coppa Bernocchi – G.P. BPM ITA 1.1 NIZZOLO (ITA)
14-9-2016 Grand Prix de Wallonie BEL 1.1 GALLOPIN (FRA)
15-9-2016 Coppa Agostoni – Giro delle Brianze ITA 1.1 COLBRELLI (ITA)
16-9-2016 Kampioenschap van Vlaanderen BEL 1.1 DUPONT (BEL)
17-9-2016 Memorial Marco Pantani ITA 1.1 GAVAZZI (ITA)
17-9-2016 Primus Classic Impanis – Van Petegem BEL 1.HC GAVIRIA RENDON (COL)
18-9-2016 Grand Prix d’Isbergues – Pas de Calais FRA 1.1 HALVORSEN (NOR)
22-9-2016 Coppa Sabatini – Gran Premio città di Peccioli ITA 1.1 COLBRELLI (ITA)
24-9-2016 Giro dell’Emilia ITA 1.HC CHAVES RUBIO (COL)
25-9-2016 Gran Premio Bruno Beghelli ITA 1.HC RUFFONI (ITA)
25-9-2016 Duo Normand FRA 1.1 ORICA-BIKEEXCHANGE
27-9-2016 Tre Valli Varesine ITA 1.HC COLBRELLI (ITA)
28-9-2016 Milano-Torino ITA 1.HC LOPEZ MORENO (COL)
29-9-2016 Giro del Piemonte ITA 1.HC NIZZOLO (ITA)
01 May 2016 Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt GER 1.HC KRISTOFF (NOR)
01 Oct 2016 Il Lombardia ITA UWT CHAVES RUBIO (COL)
02 Jul-24 Jul 2016 Tour de France FRA UWT FROOME (GBR)
02 Mar 2016 Le Samyn BEL 1.1 TERPSTRA (NED)
02 Oct 2016 Tour de Vendée FRA 1.1 BOUHANNI (FRA)
02 Oct 2016 Tour of Almaty KAZ 1.1 LUTSENKO (KAZ)
02 Oct 2016 Tour de l’Eurométropole BEL 1.1 GROENEWEGEN (NED)
03 Oct 2016 Sparkassen Münsterland Giro GER 1.HC DEGENKOLB (GER)
04 Apr-09 Apr 2016 Vuelta Ciclista al Pais Vasco ESP UWT CONTADOR VELASCO (ESP)
04 Oct 2016 Binche – Chimay – Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke BEL 1.1 DEMARE (FRA)
05 Jun-12 Jun 2016 Critérium du Dauphiné FRA UWT FROOME (GBR)
05 Mar 2016 Strade Bianche ITA 1.HC CANCELLARA (SUI)
06 Mar 2016 GP Industria & Artigianato ITA 1.1 CLARKE (AUS)
06 Mar-13 Mar 2016 Paris-Nice FRA UWT THOMAS (GBR)
06 May-29 May 2016 Giro d’Italia ITA UWT NIBALI (ITA)
06 Oct 2016 Paris-Bourges FRA 1.1 BENNETT (IRL)
09 Mar-15 Mar 2016 Tirreno-Adriatico ITA UWT VAN AVERMAET (BEL)
09 Oct 2016 Paris – Tours Elite FRA 1.HC GAVIRIA RENDON (COL)
11 Jun-19 Jun 2016 Tour de Suisse SUI UWT LOPEZ MORENO (COL)
11 Oct 2016 Nationale Sluitingprijs – Putte – Kapellen BEL 1.1 JANS (BEL)
12 Jul-18 Jul 2016 Tour de Pologne POL UWT WELLENS (BEL)
12 Mar 2016 Energiewacht Ronde van Drenthe NED 1.1 ASSELMAN (NED)
16 Mar 2016 Nokere Koerse – Danilith Classic BEL 1.HC DUPONT (BEL)
18 Mar 2016 Handzame Classic BEL 1.1 BASKA (SVK)
19 Jan-24 Jan 2016 Santos Tour Down Under AUS UWT GERRANS (AUS)
19 Mar 2016 Milano-Sanremo ITA UWT DEMARE (FRA)
19 Mar 2016 Classic Loire Atlantique FRA 1.1 TURGIS (FRA)
19 Sep-25 Sep 2016 Eneco Tour BEL UWT TERPSTRA (NED)
20 Aug-11 Sep 2016 Vuelta a España ESP UWT QUINTANA ROJAS (COL)
20 Mar 2016 Cholet – Pays De Loire FRA 1.1 BARBIER (FRA)
21 Mar-27 Mar 2016 Volta Ciclista a Catalunya ESP UWT QUINTANA ROJAS (COL)
22 May 2016 Velothon Wales GBR 1.1 STEWART (GBR)
22 May 2016 Grand Prix de la Somme « Conseil Départemental 80» FRA 1.1 MCLAY (GBR)
23 Mar 2016 Dwars door Vlaanderen / A travers la Flandre BEL 1.HC DEBUSSCHERE (BEL)
23 Oct 2016 Japan Cup Cycle Road Race JPN 1.HC VILLELLA (ITA)
23 Oct 2016 Chrono des Nations FRA 1.1 KIRYIENKA (BLR)
25 Mar 2016 E3 Harelbeke BEL UWT KWIATKOWSKI (POL)
26 Apr-01 May 2016 Tour de Romandie SUI UWT QUINTANA ROJAS (COL)
27 Mar 2016 Gent-Wevelgem in Flanders Fields BEL UWT SAGAN (SVK)
28 May 2016 Grand Prix de Plumelec-Morbihan FRA 1.1 DUMOULIN (FRA)
29 May 2016 Boucles de l’Aulne – Châteaulin FRA 1.1 DUMOULIN (FRA)
30 May 2016 Winston Salem Cycling Classic USA 1.1 ROTH (CAN)

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Wij versturen eens per twee weken een nieuwsbrief met een overzicht van de komende tochten en allerhande nuttige informatie voor de toerfietser.

Je hebt je succesvol ingeschreven.