De ontsnapping – Roland Mans

De Ontsnapping is een ode aan de wielersport in woord en beeld. De lezende fietser zal zich ongetwijfeld herkennen in de wielergedichten van Roland Mans en de foto's die Klaas Jan van der Weij daarbij maakte.
Pagina's: 64
Uitgever: de Muur
Verschijningsdatum: 03/2020
ISBN:
No results found.
Recensie boekbespreking van De ontsnapping

Recensent, Wielertochten.nl

De uitgebreide samenvatting vanDe ontsnapping
De uitgebreide samenvatting

Onlangs uitgekomen wielerboeken…

Veldrijden – Jacques Sys

Veldrijden – Jacques Sys

Veldrijden van Jacques Sys schetst de geschiedenis en ontwikkeling van veldrijden door middel van portretten van de 100 beste veldrijders ooit, van Roger Rondeaux tot Mathieu van der Poel. Het boek biedt een overzicht van meer dan 120 jaar cyclocross, van modderige akkers tot snelle, technische circuits. Ondanks de modernisering blijft veldrijden een volkse en meeslepende sport die zijn authentieke karakter behoudt.
Remco Evenepoel Ongeremd – Frank van de Winkel

Remco Evenepoel Ongeremd – Frank van de Winkel

"Ongeremd" is de biografie van de Belgische wielrenner Remco Evenepoel, geschreven door Frank van de Winkel. Het boek belicht de bliksemcarrière van deze jongeman die van een beloftevol voetbalcarrière overschakelde naar wielrennen en al snel wereldkampioen en winnaar van grote rondes werd. Het geeft inzicht in zijn sportieve triomfen, persoonlijke uitdagingen, en de immense druk van de wielerwereld.
Mathieu van der Poel, het fenomeen verklaard – Mark de Bruijn

Mathieu van der Poel, het fenomeen verklaard – Mark de Bruijn

De vernieuwde editie van Mark de Bruijns bestseller belicht hoe Mathieu van der Poel, ook wel bekend als ‘MvdP’, uitgroeide tot een fenomeen in de wielersport.