Ik, de wielrenner – Aart Vierhouten & Koen de Jong

Praktische tips en wielerwijsheden
Wielrenners zijn avonturiers. Eropuit trekken, je horizon verbreden. De zon, wind en regen trotseren. Genieten van het veranderende landschap, om pas een paar uur later weer van je fiets te stappen. Ik, de wielrenner staat bomvol tips, trucs, wetenswaardigheden en anekdotes van Koen de Jong en Aart Vierhouten, om fietsen nog aantrekkelijker te maken. Je leest waarom langer uitademen goed is. Je krijgt tips over je techniek bij het dalen en je leest wat modder afvegen in hemelsnaam met je pedaaltred te maken heeft. Dit boek geeft ook antwoord op vragen als: Hoeveel bar moet er eigenlijk in je band? Hoe intensief kun je het beste trainen voor een optimaal resultaat? En nog veel meer. Koen en Aart zitten nog steeds graag op de fiets. Ze gaan links- of rechtsaf wanneer zij dat willen. Dit gevoel van vrijheid willen ze voor geen goud missen.
<a href="https://www.wielertochten.nl/blog/schrijver_wielerboek/aart-vierhouten/">Aart Vierhouten</a>

Aart Vierhouten

Aart Vierhouten (1970) was prof van 1996 tot 2010 en reed drie keer de Tour de France. Aart leert wielrenners om slimmer te fietsen en hij leert bedrijven over gezond personeel. Jaarlijks organiseert hij de KlimClassic in samenwerking met Sportmarketing.
Pagina's: 192
Uitgever: Uitgeverij Lucht
Verschijningsdatum: 02/2015
ISBN: 9789491729300
No results found.
Recensie boekbespreking van Ik, de wielrenner
Op dit moment wordt dit boek gelezen door een van onze recensenten. Na lezing volgt hier een recensie annex boekbespreking.
Frank van Leeuwen

Recensent, Wielertochten.nl

De uitgebreide samenvatting vanIk, de wielrenner
De uitgebreide samenvatting

Onlangs uitgekomen wielerboeken…

Veldrijden – Jacques Sys

Veldrijden – Jacques Sys

Veldrijden van Jacques Sys schetst de geschiedenis en ontwikkeling van veldrijden door middel van portretten van de 100 beste veldrijders ooit, van Roger Rondeaux tot Mathieu van der Poel. Het boek biedt een overzicht van meer dan 120 jaar cyclocross, van modderige akkers tot snelle, technische circuits. Ondanks de modernisering blijft veldrijden een volkse en meeslepende sport die zijn authentieke karakter behoudt.
Remco Evenepoel Ongeremd – Frank van de Winkel

Remco Evenepoel Ongeremd – Frank van de Winkel

"Ongeremd" is de biografie van de Belgische wielrenner Remco Evenepoel, geschreven door Frank van de Winkel. Het boek belicht de bliksemcarrière van deze jongeman die van een beloftevol voetbalcarrière overschakelde naar wielrennen en al snel wereldkampioen en winnaar van grote rondes werd. Het geeft inzicht in zijn sportieve triomfen, persoonlijke uitdagingen, en de immense druk van de wielerwereld.
Mathieu van der Poel, het fenomeen verklaard – Mark de Bruijn

Mathieu van der Poel, het fenomeen verklaard – Mark de Bruijn

De vernieuwde editie van Mark de Bruijns bestseller belicht hoe Mathieu van der Poel, ook wel bekend als ‘MvdP’, uitgroeide tot een fenomeen in de wielersport.