NK Baanwielrennen

Dit evenement is voorbij.

NK Baanwielrennen

Het wereldkampioenschap op de baan eerder dit jaar in Apeldoorn was een doorslaand succes voor de Nederlandse ploeg, die van de openings- tot de slotdag succesvol was. Er is een nieuwe kans om vedetten als Kirsten Wild, Jeffrey Hoogland en Elis Ligtlee van dichtbij in actie te zien en wel tussen Kerst en Oud & Nieuw. Van donderdag 27 tot en met zondag 30 december komen de beste baanwielrenners van Nederland in de baan op het Nederlands kampioenschap in Omnisport Apeldoorn.

De Nederlandse kampioenschappen baanwielrennen zijn een reeks wedstrijden om te bepalen wie Nederlands kampioen wordt in de verschillende onderdelen van het baanwielrennen. De wedstrijden worden jaarlijks door de Koninklijke Nederlandsche Wielren Unie georganiseerd in diverse categorieën.
[button link="https://ticketmaster-nl.tm7510.net/VZYkj" type="big" newwindow="yes"] Koop hier tickets voor het NK Baanwielrennen 2018[/button] Programma NK Baanwielrennen 2018 (pdf) Technische gids Deelnemers donderdag 27 december Deelnemers vrijdag 28 december Deelnemers zaterdag 29 december Deelnemers zondag 30 december
Donderdag 27 december 2018
13.00 13.15 Testen Startmachines
13.15 13.50 Inrijden
13.50 14.00 Kussens in de baan
14.00 14.15 Junioren- mannen Sprint 200m Q 8 renners door
14.15 14.35 Mannen Sprint 200m Q 16 renners door
14.35 15.20 Junioren-mannen Ind. Achtervolging Q 3 km 12 ronden
15.20 15.40 Mannen Sprint 1/8 finale 8 x 2 – winnaars door
15.40 15.55 Junior-vrouwen 500 meter 2 renners in de baan Finale
15.55 16.10 Vrouwen 500 meter 2 renners in de baan Finale
16.10 16.25 Junioren-mannen Sprint 1/4 finale 4 x 2 – winnaars door
16.25 16.40 Mannen Sprint 1/4 finale 4 x 2 – winnaars door
16.40 17.15 Mannen Ind. Achtervolging Q
17.15 17.30 Huldigingen Junior-Vrouwen 500 meter
Vrouwen 500 meter
17.30 18.00 Pauze
18.00 18.20 Junior-mannen Sprint 1/2 finale 1e rit
Mannen Sprint 1/2 finale 1e rit
18.20 19.00 Nieuweling-meisjes Puntenkoers 60 ronden Finale
19.00 19.30 Nieuwelingen Puntenkoers 60 ronden Finale
19.30 19.50 Junior-Vrouwen/Vrouwen Puntenkoers 100 ronden  Finale
19.50 19.55 Junior-mannen Sprint 1/2 finale 2e rit
19.55 20.00 Mannen Sprint 1/2 finale 2e rit
20.10 20.20 Eventuele belles
20.20 20.40 Junior-mannen Ind. Achtervolging Finale 3-4
Junior-mannen Ind. Achtervolging Finale 1-2
Mannen Ind. Achtervolging Finale 3-4
Mannen Ind. Achtervolging Finale 1-2
20.40 20.45 Junior-mannen Sprint Finale 3-4 1e rit
20.45 20.50 Mannen Sprint Finale 1-2 1e rit
20.50 20.55 Junior-mannen Sprint Finale 3-4 2e rit
20.55 21.00 Mannen Sprint Finale 1-2 2e rit
21.00 21.15 INTERVIEW-PAUZE
21.20  21.30 Eventuele belles
21.30 21.45 Huldigingen Junior-Vrouwen/Vrouwen Puntenkoers
Nieuweling-meisjes Puntenkoers
Nieuwelingen Puntenkoers
22.00 22.10 Huldigingen Junior-mannen ind. achtervolging
Mannen ind. achtervolging
22.10 22.20 Eventuele Belles
22.20 Junior-mannen Huldiging Sprint
Mannen Huldiging Sprint
22.30 Einde programma
Vrijdag 28 december 2018
13.00 13.15 Testen Startmachines
13.15 13.50 Inrijden
13.50 14.00 Kussens in de baan
14.00  14.10 Junior-vrouwen Sprint 200m Q
14.10 14.20 Vrouwen Sprint 200m Q
14.20 14.40 Junior-vrouwen Ind. Achtervolging Q
14.40 15.00 Vrouwen Ind. Achtervolging Q
15.00 15.15 Junior-vrouwen Sprint 1/4 finale
15.15 15.30 Vrouwen Sprint 1/4 finale
15.30 15.50 Mannen Scratch Q 40 ronden
15.50 16.10 Mannen Scratch Q 40 ronden
16.15 17.10 Jeugdwedstrijden
17.45 18.05 Inrijden
18.05 18.25 Presentatie  nieuw Wielerinitiatief
18.25 18.30 Testen Startmachines
18.30 18.40 Junior-vrouwen Ind. Achtervolging 3-4 pl
18.40 18.50 Vrouwen Ind. Achtervolging 3-4 pl
18.50 19.00 Junior-vrouwen Sprint 1/2 finale 1e rit
19.00 19.10 Vrouwen Sprint 1/2 finale 1e rit
19.10 19.20 Junior-vrouwen Ind. achtervolging 1-2 pl
19.20 19.30 Vrouwen Ind. achtervolging 1-2 pl
19.30 19.40 Junior-vrouwen Sprint 1/2 finale 2e rit
Vrouwen Sprint 1/2 finale 2e rit
19.50 20.10 Junior-mannen Scratch Finale 40 ronden
20.10 20.20 Eventuele Belles
20.20 20.30 Junior-vrouwen Sprint Finale 1e rit
20.30 20.40 Vrouwen Sprint Finale 1e rit
20.40 21.05 Mannen Scratch Finale 60 ronden
21.05 21.10 Junior-vrouwen Sprint Finale 2e rit
21.10 21.20 Vrouwen Sprint Finale 2e rit
21.30 21.40 Huldigingen Junior vrouwen Ind. Achtervolging
Vrouwen Ind.  Achtervolging
Mannen Scratch
Sprint
21.40 21.50 Belle
22.00 Huldigingen Sprint als er belles zijn verreden
Zaterdag 29 december 2018
13.00 13.15 Testen Startmachines
13.15 13.50 Inrijden
14.00 14.25 Mannen Puntenkoers Q 60 ronden
14.25 14.50 Mannen Puntenkoers Q 60 ronden
14.50 15.00 Junior-vrouwen Keirin serie 1
15.00 15.10 Junior-vrouwen Keirin serie 2
15.10 15.20 Vrouwen Keirin serie 1
15.20 15.30 Vrouwen Keirin serie 2
15.30 16.00 Junioren 1 km finale
16.00 16.10 Junior-vrouwen Keirin herkansing
16.10 16.20 Vrouwen Keirin herkansing
16.20 16.45 Mannen 1 km finale
17.00 Huldigingen 1 km Mannen
1 km Junioren
17.15 18.15 Jeugdwedstrijden
18.15 18.50 Inrijden
19.00 Junior-vrouwen Keirin 8-9e plaats
19.10 Vrouwen Keirin 7-12e plaats
19.20 Junior-vrouwen Keirin 1-6e plaats
19.30 Vrouwen Keirin 1-6e plaats
Junioren Puntenkoers Finale 80  ronden
19.40 Vrouwen/Jun. Vrouwen Koppelkoers Finale 80 ronden
20.10 Mannen Puntenkoers Finale 120 ronden
21.00 Huldigingen Keirin
Koppelkoers
Puntenkoers
21.30 Einde Programma
Zondag 30 december
12.30 12.50 Inrijden
13.00 13.10 Mannen Keirin serie 1
13.10 13.20 Mannen Keirin serie 2
13.20 13.30 Mannen Keirin serie 3
13.30 13.40 Mannen Keirin Serie 4
13.40 13.50 Juniormannen Keirin serie 1
13.50 14.00 Juniormannen Keirin serie 2
14.00 14.10 Mannen Keirin Herkansing
14.10 14.20 Mannen Keirin Herkansing
14.20 14.30 Juniormannen Keirin Herkansing
14.30 14.40 Juniormannen Keirin Herkansing
14.40 15.00 Junior-vrouwen Scratch Finale 30 ronden
15.00 15.30 Vrouwen Scratch Finale 40 ronden
15.30 15.40 Juniormannen Keirin 7-12e plaats
15.40 15.50 Mannen Keirin 7-12e plaats
15.50 16.00 Juniormannen Keirin 1-6e plaats
16.00 16.10 Mannen Keirin 1-6e plaats
16.10 16.40 Junioren Koppelkoers Finale   80 ronden
16.40 17.15 Mannen Koppelkoers Finale 160 ronden
17.15 17.30 Huldigingen Koppelkoers
Keirin
Scratch
17.30 Einde Programma

Datum

Organisator

Site van de tocht

Locatie